
Гнучка клінкерна цегла на сітці Elastoclin Loft - фасадна декоративна плитка під цеглу для фасаду та інтер'єру
235 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (66) 334-03-85
Ідеальна імітація традиційного керамічного клинкера з великою низкою переваг і широкою зоною використання, починаючи з простих декоративних елементів, до фасадів комерційних багатоповерхових будівель і реставрації пам'яток архітектури.
Переваги гнучкого клінкера Elastoclin:
- Висока атмосферостійкість, вологостійкий, паропроникний;
- Екологічно безпечний, натуральна природна структура;
- Эластичен;
- Мала вага;
- Простота під час монтажу, мінімум витрат;
- Широка колірна гама, можливий індивідуальний колір;
- Широка сфера застосування як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт;
- Порізання матеріалу за допомогою звичайних ножиць;
- Купує твердість разом із клеєм;
- Не потребує додаткового оброблення;
- Термін експлуатації понад 50 років;
Фактура — Loft

Геометричні розміри
Розмір модуля — 0,49 кв.м.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ
- фасади будинків
- декорування інтер'єру
- паркани, фундаменти
- оздоблення великих криволінійних поверхонь
- оздоблення камінів і прикаменних зон
- покриття зовнішніх систем утеплення
- інтер'єри кафе, барів, ресторанів, офісів
Технічні дані
| Розмір модуля | 1000*500 мм |
| Габаритні розміри плитки | 240 * 71 мм, 240 * 52 мм, 360 * 71 мм, 360 * 52 мм |
| Товщина плитки | 3 мм |
| Склосетка (щільність) | 140 грамів/м2. |
| Вага | від 4.2 до 5.7 кг/м2. |
| Термін експлуатації | Min. 25 років |
Технічні характеристики:
Гнучкий клінкер «ELASTOCLIN» виготовляється на основі клинерної суміші із застосуванням функціональних добавок. Спеціальна рецептура визначає абсолютну екологічність нашого продукту.
Основою складу є:
- кварцовий пісок (приблизно 90%);
- сполучуюча на основі поліакрилу;
- кольорові пігменти на основі оксиду заліза;
| Водопоглинання | менш ніж 1,5% |
| Морозостійкість | понад 200 циклів |
| Паропроникність | 30 грамів/кв. м./добу |
| УФ стійкість | 8 балів (максимальна) |
| Вага | 4 кг/м2 |

Колірна гама — LOFT
Затирка: Біла графіт Сіра







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гранд Фасад |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виробу | Клінкер |
| Тип фасадної плитки | Фасадна панель |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Тип фактури | Під цеглу |
| Вид елемента | Панель |
| Довжина плитки | 240 мм |
| Ширина плитки | 71 мм |
| Товщина плитки | 3 мм |
| Витрата матеріалу на 1 кв. м. | 2 шт. |
| Кількість плиток в одній упаковці | 10 шт. |
| Вага однієї упаковки | 18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 3 |
| Колір | 45 |
- Ціна: 235 ₴










